Na 10 naar stilstaan wordt het toch tijd om afscheid te nemen van deze Polo, ik kan de plaatst die hij inneemt ook voor andere zaken gebruiken.
In +- 2002 gekocht in Duitsland en ingevoerd in België en met veel plezier in rondgereden totdat er kinderen kwamen en we een grotere auto nodig hadden (Octavia Combi

).
Staat sinds ongeveer 10 jaar stil in een overdekte en goed verluchte stalling maar is er wel rijdend neergezet.
Of hij nu 10 jaar later nog gaat starten (nieuwe accu nodig) durf ik niet beloven maar het valt te proberen denk ik.
Vw Polo IIF Steilheck GT met het 3F blok en een CEG versnellingsbak.
Vooraan verlaagd met Eibach veren (25mm).
Vooraan G40 remmen.
Er zit ook een trekhaak onder (semi demonteerbaar).
In het kofferdeksel zitten een aantal deukjes en wat roest onderaan het raam.
Voor de rest is de lak goed maar met gebruiksporen.
Lekt geluid aan de uitlaatcollector, voor zover ik zie is die niet gebarsten maar is het eerder een probleem met een dichting.
Ik heb ook nog een berg onderdelen liggen (wel nog uit te sorteren), bij een juiste prijs krijg je die er gratis bij

Een IIF Steilheck GT met 75PK blok ben ik nog geen 2de keer tegengekomen dus in mijn ogen redelijk uniek. Vraagprijs €1750.
Foto's =>
https://photos.app.goo.gl/UQF33Jx9UezBfSdM6Contact hier in het topic, via PB of via
ken_kuppens@telenet.be